jakie gry xbox 360

jakie gry xbox 360 Nasłuchiwać postaw i cech, które byłyby pomocne (lub czerwoną flagą) jeżeli osoba zostali zatrudnieni.

Przypomnienie – nie pytaj to wszystko naraz. Zadaj pytanie ogólne, takie jak: „Powiedz mi o sobie i swojej przeszłości?” Następnie conversationally śledzić z dodatkowych pytań, takich jak:

Jakie doświadczenia miałeś?

Jakie sukcesy miałeś?

Czy miałeś jakieś żale o życiu?

jakie gry xbox 360

Jakie były twoje główne przeszkody w życiu?

Jak o poinformowanie mnie o swoich największych atutów i umiejętności nauczyłem się w czasie?

Co masz słabości, że nie udało się przezwyciężyć?

Cały czas jesteś angażowanie się w konwersacji interakcji obserwując interakcje kandydatów i zawartości ogólnego kierunku ich story.The kandydata w życiu

jakie gry xbox 360

Pytanie: Opowiedz mi o swojej przyszłości – a tu cele, mocne chcesz rozwijać, słabości chcesz pokonać, osobiste marzenia / cele / kierunkowych pozycja ta pomoże Ci uzyskać?

Czego szukasz: To pytanie historii związanej z nim ma na celu stwierdzenie, czy dana osoba mieszka w tej chwili (tj wypłaty do wypłaty) lub ma planów lub kierunek. Nie mogą być również wskazówki co do tego, czy dana osoba postrzega tę pracę jako odskocznię do przyszłej śnie. Może to prowadzić do pytania linii czasu, dzięki czemu można zarządzać oczekiwania.

Jeśli wywiad dla pracy entry level, który oczekiwany krótki termin kadencji, to pytanie może dać wyobrażenie o tym, jak długo dana osoba może zostać. Można również mówić o Win / win sytuacji i rozpocząć rozmowę o konieczności pobytu pewien czas w celu ułatwienia doświadczenia danej osoby lub nauki, które można zabrać je do wypełniania ich przyszłego śnie lub cel. Czerwona flaga treść byłoby cokolwiek niespójne z potencjalnym stanowiska pracy i / lub kierunku swojej firmy i kultury korporacyjnej.

Umiejętność pracy w zespole

Pytanie: Istnieje pięć osób dostępne.
Artykuł napisany przez:

Author: treeofsavior.pl

Share This Post On