jak grac by wygrac

jak grac by wygrac

Wywiad – Dziewięć Zasadnicze pytania na zatrudnianie najlepszych kandydatów

„Doskonały człowiek”, myślisz. Kandydat ten wygląda i brzmi jak tylko osoby, którą chcesz w tym wolnym miejscu zatrudnienia. „Ale … jak mogę być pewien?” zastanawiasz się. Jest oczywiste, że okres zawieszenia pomaga wyjść z poważnej zaakceptowania, ale kto lubi, aby przejść przez ten proces?firanyzaslony.warszawa.pl

Wszyscy byliśmy tam. Pytasz standardowe pytania o doświadczenie, zdolność do uzyskania wraz z innymi pracownikami, dążenie do awansu, a dostaniesz standardowe odpowiedzi. Na pierwszy rzut oka, osoba wygląda dobrze, daje właściwe odpowiedzi i na podstawie tych odpowiedzi, wydaje się idealne do pracy. Ale po zastanowieniu odpowiedzi są „Vanilla” odpowiedzi. Mogą one być powiedziane przez nikogo. Wiesz, „Tak, panie wywiad. Szukałem tylko dla tego rodzaju pozycji, aby zmaksymalizować swoje talenty.” (Duży uśmiech, energiczny głos, właściwa postawa i po prostu odpowiednią ilość oślepiającego osobowości miesza się). Co za występ!

Dobre pytania wywiad są kluczem do dokonywania odkryć najważniejsze cechy dotyczące kandydata – i najdokładniejszy sposób. Poniższe pytania to daje wskazówkę, jak dana osoba będzie myśleć, wykonać zadanie i współdziałać z innymi, po które go zatrudnić.

jak grac by wygrac

Ogólnie perspektywy kandydata o życiu i pracy

Pytanie: Opowiedz mi historię o tobie i twoich ostatnich – doświadczenie, sukcesy, żalu, przeszkody, mocnych i umiejętności nauczyłem, słabości, że nie byli w stanie pokonać …

Czego szukasz: Get osoba mówi o sobie, mówiąc wam historię życia. Posłuchaj motywy, aspektów, które przychodzić w górę – czyli znaczenie relacji, chęci lub konieczności dóbr materialnych, potrzeba statusu lub zatwierdzenia itp Rozpocznie informacją, co jest ważne dla tej osoby. Można potencjalnie usłyszeć motywy osoby zawsze jest ofiarą, albo jak osoba kocha zająć się kolejnym wyzwaniem.
Artykuł napisany przez:

Author: treeofsavior.pl

Share This Post On