jakie gry w karty

jakie gry w karty

Czego szukasz: W odbierania ogólnego „uchwyt osiągnięciem” pytanie, w opowiadanie historii, aw uosobienie „idealnej osoby,” szukanie nadmuchanej dumy, konieczność budowania siebie w górę, gracja w dawaniu innym kredytowej, chęć przyznać słabości w procesie realizacji, itd. Wszystko to może dać wskazówkę co do tego, czy dana osoba jest maniakiem ego (w najgorszym przypadku) lub jest bezpieczna i łaskawy w akcie spełnienia. Jedno dodatkowe punkt, gdy kandydat mówi jako „przedstawiciel” o „idealnej osoby” są niewątpliwie mówić o tym, jak on widzi siebie.

Komunikacja – zdolność do skutecznego dostać przesłaniem

Pytanie: Czy można uczyć innych? Opowiedz mi historię o tym, jak nauczył coś komuś.

Pytanie: Daj mi Instrukcja jak zrobić coś wiesz jak to zrobić, że nie może wiedzieć, jak to zrobić – hobby, umiejętności, doświadczenie w czymś takim jak malowanie lub gitarze.

Czego szukasz: Na pierwsze pytanie, czy kandydat jest w stanie jasno komunikować i uzyskać przesłaniem. Dodatkowo są jakieś bity motywacji lub perswazji w komunikacji?

Na drugie pytanie, szukasz charakterystyki , czy kandydat jest other’s skoncentrowane lub egocentryczne. Jeśli dana osoba po prostu zaczyna uczyć ci coś bez pytania cię jakieś pytania, może on być egocentryczne i po prostu robi to, co jest potrzebne, aby odpowiedzieć na to pytanie. Osoba other’s skoncentrowane może zadać pytania w stylu: „Co chciałbyś się nauczyć?” lub zrobić pracę dachówka, czy wiesz, jak to zrobić? „przed rozpoczęciem. osoba wyjątkowo other’s skoncentrowane nie tylko dowiedzieć się, co najlepiej uczą, że nie wiem, ale będzie również zapytać, jak chcesz się go uczyć – ręce, werbalnie, ze zdjęciami … czy co?

Na oba te pytania można szukać dodatkowych cech pomocnych w miejscu pracy, takich jak szacunek i uwagę. Jak kandydat mówi o innych, i jak on lub ona współdziała z nauczaniem będzie dać wskazówkę na temat ich postawy w kontaktach z innymi.

Artykuł napisany przez:

Author: treeofsavior.pl

Share This Post On