jakie gry typu metin

jakie gry typu metin

Nie chcę zatrudnić weteranów Bo Oni wszyscy mają PTSD i może w każdej chwili Snap

Wszyscy wiemy, że negatywny PTSD piętna bycia w wojsku. Jest to zniechęcające, że istnieje tak wiele cywilni pracodawcy, że nie rozumiem, co jest PTSD i pokazać niechęć zatrudniania weteranów. Odmowa zatrudnić weterana, ponieważ mogą one mieć stan zdrowia jest nie tylko złe, ale jest również nielegalne. Mając PTSD jest nie tylko warunkiem weteran wojskowy, ale ludzka kondycja, że ??wiele osób cierpi z każdym dniem.

Czym jest PTSD?

Zespołu stresu pourazowego (PTSD) może wystąpić po zostały przez traumatyczne wydarzenia. Traumatyczne wydarzenie jest coś strasznego i przerażające, że można zobaczyć, usłyszeć o, albo że dzieje się z tobą. (Narodowe Centrum PTSD) Traumatyczne zdarzenia mogą być związane z walki, napaści seksualnych, poważne wraki samochodowe, katastrofy naturalne lub bycia częścią aktów terrorystycznych.

Czy potencjalni pracodawcy pytają mnie podczas rozmowy, jeśli mam PTSD?

NIE. PTSD jest chroniona na mocy Amerykanów Niepełnosprawnych Act (ADA), a pracodawcy nie mogą dyskryminować ze względu na niepełnosprawność. W rzeczywistości, potencjalny pracodawca musi zapewnić rozsądne zakwaterowanie, aby pomóc Ci wykonać swoją pozycję pomyślnie. Smutna rzeczywistość jest taka, że ??wielu pracodawców narusza to prawo, po prostu pytając weteran jeśli mają PTSD. Jeśli czujesz, że były dyskryminowane z powodu obrażeń, przejdź do http://www.ada.gov aby dowiedzieć się jak złożyć reklamację.

Kiedy ujawniono, że muszę rozsądne zakwaterowanie dla mojej niepełnosprawności?

Aby uchronić się przed dyskryminacją, nie ujawniają, że trzeba rozsądne zakwaterowanie, dopóki masz ofertę pracy przed sobą. Wiele osób są prawdziwe i mogą czuć się nie mówi potencjalnemu pracodawcy od początku jest formą kłamstwa.
Artykuł napisany przez:

Author: treeofsavior.pl

Share This Post On