jakie gry towarzyskie

jakie gry towarzyskie

Jak chwytać Udane Fundraiser Basket Bingo

Bingo wydarzenia fundraisingu już od dziesięcioleci. To dlatego, że ludzie lubią grać w bingo i organizacje charytatywne mogą zarobić kilka tysięcy dolarów w ciągu jednego wieczora bingo. Wiele organizacji non-profit, kluby i szkoły mają coroczne imprezy kosz bingo. Istnieją organizacje, których kosz bingo zbiórki pieniędzy stały się tak popularne i dochodowe, że posiadają oni kosz Bingos dwa i trzy razy w roku.

Choć organizacja może zarobić nawet 5000 $ na wieczór basket bingo, zajmuje to sporo pracy i przygotowania partii za kulisami, aby umieścić na jednym z tych zbieraniu funduszy.

Więc co jest fundraiser kosz bingo?

Basket Bingo jest jak regularny bingo wyjątkiem, że nagrody są kosze. Najczęściej są kosze Longaberger kosze. Kosze wypełnione są produkty takie jak akcesoria Longaberger, bony, świece, dostaw scrapbooking, produktów kosmetycznych, Gourmet Foods itp Każdy wypełniony kosz może być wart kilkaset dolarów. Jest to duży minus za zbiórkę pieniędzy.

Typowy kosz bingo fundraiser trwa od trzech do czterech godzin. Trzymając je na sobotę po południu lub wieczorem są dobre czasy.

Elementy typowe Basket Bingo fundraiser są:

Bilety wstępu

Bilety wstępu są zwykle sprzedawane za $ 20.00 drzwiach lub $ 18,00 z wyprzedzeniem. W tej cenie każdy uczestnik otrzyma książkę arkuszy Bingo dobrego dla 20 gier Bingo. Ci bubla dodatkowe książki gry do 5,00 $ każda. Niektórzy ludzie będą kupować dodatkowe arkusze, aby zwiększyć szanse na wygraną w każdej grze bingo. Można również mieć kilka specjalnych gier bingo, że ludzie płacą dodatkowo za. Należy dążyć do sprzedaży od 100 do 200 biletów wstępu. Jeśli sprzedajesz 125 bilety na $ 20,00 kawałek, który przyniesie $ 2,500. Trzymając loterie i sprzedaży żywności w trakcie imprezy można przynieść więcej pieniędzy dla organizacji.

Artykuł napisany przez:

Author: treeofsavior.pl

Share This Post On