jak grac w lola

jak grac w lola

Zadaj mi żadnych pytań, powiem ci No Lies

Gdyby tylko nie było zaangażowane w znalezieniu pracy żadnych pytań!

Jeśli już po NBC „The Apprentice”, wiesz, kim Omarosa Manigault-Stallworth jest. Miała zaszczyt być zwolniony przez Donalda Trumpa (i innych, zgodnie z magazyn „People”).

Jakiś czas temu, Omarosa twierdził, że jeden z pozostałych zawodników popełnił łuk rasową przeciwko niej.

Według sondaży stronę internetową, tylko 10% widzów uważa roszczenie Omarosa za; 90% uważało, że kłamie.

jak grac w lola

Te wyniki ankiety pokazywały PRZED widzów od 15 kwietnia 2004 odcinek zobaczyłem Omarosa kłam członków jej zespołu, w tym jej „szefa”. To nie był mały biały kłamstwo, że to biggy.

I to nie miało nic wspólnego z dążeniem do wygrania w grę, bo że ona już zwolniony od konkurencji. Nie będę wchodził w szczegóły … mówisz Omarosa może trzymać mnie zajęty przez około 50 stron.

Wierzę, że pomimo Omarosa oczywiste inteligencji, talentu i umiejętności, jej decyzja, aby kłamać, zamiast wziąć odpowiedzialność za swoje działania (lub zaniechania) zrujnuje karierę. To prawdziwy wstyd, bo ma tyle będzie dla niej. Ale ją leżącą będzie jej zgubą. A kiedy nie, ona idzie do obwiniania innych. Ona przypomina mi … Oho, zaczynam wysiąść na stycznej. Powrót do mojego punktu … nie kłamią dla pracodawców … lub potencjalnych pracodawców!

Powiem małe białe kłamstwo, kiedy „wezwać chory”, to jedno. Leżąc o swoich kwalifikacji w CV lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest zupełnie inna … nie rób tego, nie ważne jak kuszony jesteś! powróci do was prześladować!

jak grac w lola

Kiedy już trudności ze znalezieniem nowej pracy, czy kiedykolwiek myślał o:

Umieszczenie nazwy znajomego, jak poprzedniego szefa sprawie stosowania?

Making coś o swoich doświadczeniach więc można dopasować odpowiednich kwalifikacji?

Wyolbrzymiając swoje wykształcenie?

Artykuł napisany przez: http://www.sklepykrzys.pl/category/kosmetyki

Author: treeofsavior.pl

Share This Post On