gry komputerowe a zdrowie

gry komputerowe a zdrowie

Czy Video Game Tester Praca Naprawdę Zapłać że dobrze

Czy wideo Praca Tester Gra naprawdę płacisz że dobrze jest spalanie pytanie o umysłach wielu się o pracę szukającego. Jeśli masz spędził dłuższy czas poszukiwania pracy, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu w Internecie, najprawdopodobniej widzieliście lub przeczytać o testerów gry zarabiać setki dolarów dziennie, w domu, po prostu testowanie gier komputerowych. Może to rzeczywiście jest prawda, czy jest to tylko kilka półprawd i reklamowych szumu?

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania nowej pracy, lub szukasz sposobu na zarabianie dodatkowych dochodów, w pewnym momencie chcesz wiedzieć, ile płacą pieniądze wideo Praca tester gier. Ujmując to w inny sposób „pokazać mi pieniądze!”

gry komputerowe a zdrowie

Niestety, kilka miejsc pracy, jeśli badanie każdej grze płacą setki dolarów dziennie siedzieć w domu i grać. W rzeczywistości, większość badań podjęte w zakresie gier wideo testery pracy donoszą, że średnie zarobki w przedziale od $ 8 do $ 15 na godzinę (w Stanach Zjednoczonych). Oczywiście płac będzie się zmieniać, jeśli mieszkają w innych częściach świata; najprawdopodobniej będzie można zarobić nawet mniej w zależności od lokalnych przepisów płacy minimalnej.

Mimo to pojęcie co 8 $ do 15 $ za godzinę (więcej lub mniej w zależności od lokalizacji) może wciąż być atrakcyjne, jeśli można pracować z domu. Po raz kolejny, to jest idea bycia testerem gry w domu, jest na ogół życzeniowe myślenie i zdarza się rzadko. (Chyba, że ??twój tata lub mama jest właścicielem firmy!) Najbardziej płatne prace badawcze gry wymagają do pracy na miejscu w obiekcie testowym twórców gry. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę wysoki poziom bezpieczeństwa, który otacza testowanie nowych produktów do gier w bardzo konkurencyjnym rynku, wielomilionowej dolara.
Artykuł napisany przez:

Author: treeofsavior.pl

Share This Post On